Arama

Hakkımızda

Biz, 1989’dan beri, iklim şartları ile en leziz meyve ve sebzelerin üretildiği Türkiye’nin incisi Antalya’da faaliyetlerini sürdüren üretici bir firmayız.

Gerek üretim politikamız, gerekse ham madde tedarikindeki avantajlı konumumuz sebebi ile en taze meyve ve sebzeler, geleneksel tariflerin ışığında, en ileri teknolojik üretim şartlarında tesislerimizde işlenmekte, kalite kontrol birimimizin kontrolünde üretilmekte ve nihai tüketicilerimizin sofralarında yerini almaktadır.

Öncelikli arayışı kaliteli, lezzetli ve ayrıcalıklı ürüne ulaşmak olan tüketicinin ilk tercihi olan üretici firma olmak gayesiyle çıktığımız bu yolda, üretici kimliğimizin öncesinde gıda distribütörlüğü ve tedarikçilik süreçlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizi, bayi ve nihai müşterilerimizin talep ve beklentileriyle harmanlayarak her geçen gün kalite standardımızı ve ürün çeşidimizi geliştirmekteyiz. 

HACCPISO 9001 ve ISO 22000 kalite ve hijyen standartlarıyla üretim yaparak, hijyenik şartlarda kaliteli ürün üretimi prensibiyle üretim hattımızı her geçen gün güncellemekte, yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ve  üretim modelleriyle kendimizi geliştirmekteyiz. Sadece kendi üretim süreçlerimizi değil, iş birliği yaptığımız ham madde tedarikçilerimizin üretim süreçlerini de takip ederek, "İyi Tarım" prensibiyle ürününü yetiştiren çiftçiyle iş birlikleri yapmakta, ham madde olarak kullandığımız bir çok meyve ve sebzenin üretim süreçlerine bizzat dahil olmakta ve kendimize özel ürün ürettirmekteyiz.

Kendi çocuklarımıza yediremeyeceğimiz, sofralarımızda ilk olarak tercih etmeyeceğimiz, dostlarımıza sunmayacağımız hiç bir ürünü üretmeyiz. Antalya'dan başlayarak dünyanın bir çok bölgesinde sofralarda nihai tüketiciyle buluşan ürünlerimiz, bölgenin güzel ikliminin ve verimli topraklarının bizlere hediye ettiği en kıymetli ham madde çeşidi kullanılarak üretilmektedir.

İşte bu yüzden sloganımız "En Güzel Antalya Hediyesi, Antalya Reçelcisi" dir.